شیرپوینت فارسی به همراه تقویم شمسی ( نسخه های 2007، 2010 و 2013 و 2016 و 2019)

 

معرفی شیرپوینت فارسی به همراه تقویم شمسی

شرکت مایکروسافت از زمان ارائه نخستین نسخه ی این محصول در سال 2001 تا
کنون برای کاربران ایرانی ، از ارائه زبان فارسی وتقویم شمسی برای آن خودداری کرده است. به همین منظور برخی شرکت های ایرانی، اقدام به ارائه پکیج های لاطم برای کاربران داخلی این نرم افزار نموده اند. شرکت پارسینا نیز به منظور سهولت کار کاربران ایرانی، اقدام به ارائه فارسی ساز این نرم افزار نموده است.

 

شیرپوینت پارسینا مبتنی بر ساختار زبانی استاندارد است.

این بدان معنی است که اگر روزی مایکروسافت نسخه فارسی برای نرم افزار  خود ارائه کند، چنانچه قبل از ارائه، از محصول پارسینا استفاده کرده باشید، سایت هایی که به این زبان ساخته اید، نیز بدون اشکال با نسخه ارائه شده توسط مایکروسافت کار خواهند کرد. از سوی دیگر این زبان جایگزین هیچ زبانی از زبان هایی که نرم افزار پوشش می دهد نشده است، یعنی شما در کنار این زبان می توانید از همه ی زبان های دیگر نیز استفاده نمایید.

 

تقویم شمسی شیرپوینت به کلیه قسمت های کاربردی نرم افزار اضافه می شود.

در صورت استفاده از تاریخ خورشیدی، کلیه قسمت هایی که کاربر در آنها تاریخ درج می شود، قابلیت نمایش و کار به صورت شمسی را دارا هستند، علاوه بر این امکان استفاده همزمان از تاریخ خورشیدی و میلادی در فرم ها میسر است.​

 

 تقویم شمسی شیرپوینت پارسینا، عملکرد تاریخ را با مشکل مواجه نمی کند.

تغییرات اعمال شده در تاریخ نرم افزار، تنها در ظاهر نمایشی آن می باشد، و ذخیره سازی تاریخ با مکانیزم خود نرم افزار و به صورت استاندارد صورت می پذیرد. در نتیجه داده ها به صورت استاندارد ذخیره شده و در صورتی که بخواهید تاریخ را دیگر تاریخ ها نظیر میلادی تبدیل کنید، به صورت استاندارد می توانید این کار را انجام دهید.

 

پردازش تاریخ و فارسی ساز بر روی سرور

عمده ی پردازش های صورت گرفته در خصوص ارائه sharePoint فارسی با تقویم شمسی، در سمت سرور صورت می پذیرد. این بدان معناست که نرم افزار ارائه شده، از راندمان مناسبی در زمان پردازش برخوردار است.​

مطالب بیشتر

ثبت سفارش

خبرنامه ی پارسینا

تماس با پارسینا

شماره تماس : 02186021451

پشتیبانی : info@parsinasoft.com